Od 19 lat słuchamy, projektujemy i urządzamy

To wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować firmę stabilną, z silną pozycją na rynku i uznaniem klientów. Przez wszystkie te lata stworzyliśmy wnętrza prywatne w takich inwestycjach jak: Ogrody Hallera Archicomu, Centauris, SkyTower, Rezydencja Piasek. Przychodząc do nas zyskujecie Państwo pewność, że wnętrza, które nam powierzycie zyskają elegancję, klasę i urodę, która nie przemija, a wszystko to przy maksymalnym nastawieniu na wygodę i ergonomię.

Służymy pomocą i radą na każdym etapie współpracy. Czy chodzi o wybór pojedynczego mebla lub koncepcję, czy też o całościowy projekt wraz z realizacją.

Wnętrza widzimy ponadczasowo, bez względu na przychodzące i odchodzące mody. Subtelność, ciekawość i przywiązanie do detalu w połączeniu z rzemiosłem, minimalizmem, ale także tradycją to kwintesencja naszych marek. A wszystko po to, aby ubrać Państwa wnętrza w szlachetny styl, który nie przemija.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie w pięknie zaaranżowanych przestrzeniach zobaczycie Państwo luksusowe meble, zarówno te do salonu, jak i sypialni oraz kuchni. Galeria Wnętrza od lat współpracuje z najbardziej uznanymi europejskimi markami.

Pojedyncze produkty do natychmiastowego kupna z naszej ekspozycji we Wrocławiu lub Poznaniu. W naszej oferce znajdują się europejskie marki z najwyższej półki.

Luksusowe wyposażenie wnętrz: Galotti&Radice, Poltrona Frau, Baxter, Molteni & C, Rimadesio, Moroso, Zanotta, Living Divani, Riva 1920, Desalto, Vitra, Potocco, Porada, Alivar, Cor, Freifrau, Classicon, Miniforms, Lapalma, Petite Friture, Kartell, Magis, Kristalia, Ligne Roset

Eleganckie oświetlenie: Labra, Chors, Brokis, Nemo, Vibia, Flos, Foscarini, Olev, Davide Groppi, Penta

Piękne meble ogrodowe: Tribu, Ethimo, Roda, Paola Lenti, Emu

Dywany: Jan Kath, Jacaranda, Gloran

Wyposażenie łazienki: Agape, Casabath Już teraz do nabycia w dobrych cenach.

Nasza firma to również studio projektowe i galeria sztuki użytkowej.

Jesteśmy ludźmi, którzy do życia podchodzą z pasją i odwagą. Z pasją podchodzimy też do naszej pracy. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo poznać nas bliżej i obdarzyć zaufaniem przy współprojektowaniu i urządzaniu niepowtarzalnych wnętrz.

Ligne Rose - Galeria Wnętrza

Ligne Roset