Lista produktów marki Baxter

Baxter to historia rodziny, którą zapoczątkowało dwóch przedsiębiorców: Luigi i  Paolo Bestetti.

Można powiedzieć, że to historia DNA charakteryzującego włoskie rodzinne firmy, których korzenie wywodzą się z miłości do tworzywa i dbałości o kulturę  rękodzieła.

Wciąż rozwijająca się pasja dzięki wspaniałemu kapitałowi ludzkiemu. Włoska jakość zapoczątkowana w 1990 roku, która spoglądając wstecz czerpie ze stuletniej tradycji przedsiębiorczości ziem okolic Brianza, od dawna produkującej najpierw arcydzieła rzemiosła meblowego dla arystokracji oraz klasy średniej, aby ostatecznie w swoich kreacjach dotrzeć do wszystkich miłośników piękna.

Paola Navone przyznała, że dopiero we współpracy z marką Baxter "poczuła" skórę jako coś przytulnego, nieformalnego, z czysto sensualnymi aspektami tej materii i potencjałem do eksperymentowania. Wciąż dziwi się w jak naturalny sposób Baxter podchodzi do obróbki skóry, korzystając z naturalnych barwników i nie likwidując, ale wydobywając piękno z jej naturalnej niedoskonałości. Dzięki takiemu podejściu do materiału, propozycje Baxter stają się atrakcyjne dla ludzi, którzy nigdy wcześniej nie widzieliby i skórzanej sofy w swoim wnętrzu.

Baxter to opowieść o emocjach jakie może wywołać włoski design i równowaga składników, które niczym w doskonałej recepturze, sprawiają, że doświadczenie przedmiotu jest wyjątkowe. W swej ofercie posiada meble drewniane, tapicerowane oraz oświetlenie.

Wśród projektantów znajdziemy takich twórców jak: Paola Navone, Pietro Ruso, Piero Lissoni, Hagit Pincovici, Federico Peri,  Draga i Aurel, Roberto Lazzeroni, Antonio Sciortino.

www.baxter.it

Galeria Wnętrza sp. z o.o. oficjalny partner handlowy Baxter w Polsce

Jest 236 produktów.

Pokazano 1-236 z 236 pozycji
*JO

*JO

Cena
BAO

BAO

Cena